// Nieuws  // Een tijdperk afgesloten bij onze oudste VIM-klant: Eigen Haard

Een tijdperk afgesloten bij onze oudste VIM-klant: Eigen Haard

Na ruim 23 jaar namen we deze week als medewerkers van Batavia Groep officieel afscheid van VIM en dat deden we op een bijzondere plek: bij Eigen Haard, de woningcorporatie die in 2002 als eerste klant met VIM startte én een van de laatsten is die recent de overstap maakte naar onze VastgoedCloud.

Samen blikten we terug op twee decennia van samenwerking, innovatie en digitale ontwikkeling. Bas Groenevelt gaf een inspirerende presentatie over de evolutie van VIM bij Eigen Haard, en ook Steven Oskam deelde hoe Eigen Haard deze VIM-reis heeft ervaren.

Het was een middag vol herkenning en mooie gesprekken! Dank Eigen Haard voor jullie vertrouwen en betrokkenheid al die jaren. Op naar de toekomst in de VastgoedCloud!

Aanmelden voor de
Batavia Groep nieuwsbrief?

Wil jij als eerste op de hoogte zijn van nieuwe (online) evenementen en het laatste VastgoedCloud nieuws in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief!

Bekijk ook: